Dolnośląskie / Wrocław Zmień
np. wózek, opel, niania...
gry / książki
Dolnośląskie / Wrocław
Znajdź nowe i używane książki, gry planszowe, tanie podręczniki na Gumtree Dolnośląskie / Wrocław.
Poniżej znajdują się oferty sprzedaży ciekawych książek, tanich podręczników i gier dla miasta: Dolnośląskie / Wrocław.
Obecne zestawienia (1019)
Kategoria:
gry / książki  (1019)
Miejsce:
Dolnośląskie / Wrocław  (1019)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (999)
Poszukiwane  (20)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Sprzedam repetotoria maturalne - świetne i przydatne
Mam do zaoferowania następujące repetytoria : - MATEMATYKA powtórka przed maturą ; E.Świda, E. i M. Kurczab, M. Przeniosło. Bardzo polecane przez moją nauczycielkę. Stan idealny. - BIOLOGIA dla ...
proszę o kontakt < 8 godz. temu
Gumtree: DLA_FANA_MOTORYZACJI DLA_FANA_MOTORYZACJI
Tadeusz Mikołajewski - Jeżdżę samochodem WARSZAWA Instrukcja obsługi samochodu WARSZAWA - fabryczna Stefan Szczeciński - Polski Fiat 126p, modyfikacje i usprawnienia Adam Słodowy - Jeżdżę samochodem ...
proszę o kontakt < 9 godz. temu
Gumtree: "S@motność w sieci" Janusz L. Wiśniewski "S@motność w sieci" Janusz L. Wiśniewski
jeden z największych bestsellerów ostatnich lat.
Zł  10,00 < 10 godz. temu
Gumtree: "Kwiat kalafiora" Małgorzata Musierowicz "Kwiat kalafiora" Małgorzata Musierowicz
popularna i pełna humoru książka "Kwiat kalafiora" Małgorzaty Musierowicz
Zł  15,00 < 10 godz. temu
Gumtree: "Kwiaty zła" Charles Baudelaire "Kwiaty zła" Charles Baudelaire
nowa, nieuzywana książka "Kwiaty zła" Charles Baudelaire
Zł  20,00 < 11 godz. temu
Gumtree: Eragon- Dziedzictwo tom I Eragon- Dziedzictwo tom I
nieużywana kiążka Christophera Paoliniego "Eragon-Dziedzictwo" tom I
Zł  30,00 < 11 godz. temu
KSIĄŻKI DLA I ROKU FILOLOGII KLASYCZNEJ
Sprzedam książki dla I roku filologii klasycznej,w szczególności z historii,mam ich dużo. Proszę o kontakt. Na pewno się porozumiemy,co do ceny.
proszę o kontakt < 12 godz. temu
Gumtree: Johanna Spyri "Heidi".Niezwykla książka dla młodych czytelników Johanna Spyri "Heidi".Niezwykla książka dla młodych czytelników
Książka jest w bardzo dobrym stanie, w twardej oprawie. Jest to historia dziewczynki, która po śmierci rodziców przeprowadza się do dziadka, uznanego przez sąsiadów za dziwaka. Heidi skrusza serce ...
Zł  15,00 < 13 godz. temu
Gumtree: Wielka historia Polski (8 tomów) Wielka historia Polski (8 tomów)
Sprzedam komplet książek (8 tomów) z serii "Wielka historia Polski" WYDANIE SPECJALNE DLA KLUBU DLA CIEBIE - 8 tomów, każdy po prawie 320 stron. - Jasnobrązowa twarda oprawa z tłoczonymi złotymi ...
Zł  150,00 < 13 godz. temu
Gumtree: Michał Lermontow w literaturze polskiej lat 1841 - 1914 Mucha Michał Lermontow w literaturze polskiej lat 1841 - 1914 Mucha
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Bogusław Mucha Michał Lermontow w literaturze polskiej lat 1841 - 1914 OSSOLINEUM 1975, stron 132, stan bardzo dobry - (skasowane pieczątki ) ...
Zł  8,00 < 13 godz. temu
Gumtree: Poetyka polskiej zagadki ludowej Jan Mirosław Kasjan Poetyka polskiej zagadki ludowej Jan Mirosław Kasjan
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Jan Mirosław Kasjan Poetyka polskiej zagadki ludowej Toruń 1976, stron 264, stan bardzo dobry - (skasowane pieczątki ) Rozmiar 16,5 x 23,5 ...
Zł  9,50 < 14 godz. temu
Gumtree: Dopełniacz w funkcji biernika męskich form osobowych Rzepka Dopełniacz w funkcji biernika męskich form osobowych Rzepka
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Ryszard Rzepka Dopełniacz w funkcji biernika męskich form osobowych w liczbie mnogiej w polszczyźnie XVII w. OSSOLINEUM 1975, stron 130, stan ...
Zł  7,50 < 14 godz. temu
Gumtree: Na marginesach wielkiej literatury Ewolucja rosyjskich almanach Na marginesach wielkiej literatury Ewolucja rosyjskich almanach
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Wiktor Skrunda Na marginesach wielkiej literatury Ewolucja rosyjskich almanachów literackich lat 1794 - 1852 OSSOLINEUM 1974, stron 196, stan ...
Zł  7,00 < 14 godz. temu
Gumtree: Ćwiczenia praktyczne z fizyki Kurs podstawowy Halaunbrenner Ćwiczenia praktyczne z fizyki Kurs podstawowy Halaunbrenner
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Michał Halaunbrenner Ćwiczenia praktyczne z fizyki Kurs podstawowy Wydanie piąte WSiP 1974, stron 352, stan bardzo dobry - (skasowane ...
Zł  9,00 < 14 godz. temu
Gumtree: Struktura domenowa ferroelektryków Arkadiusz Jaśkiewicz Struktura domenowa ferroelektryków Arkadiusz Jaśkiewicz
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Arkadiusz Jaśkiewicz Struktura domenowa ferroelektryków Wrocław 1975, stron 83 - (skasowane pieczątki, brak druku na jednej stronie ze spisem ...
Zł  6,50 < 14 godz. temu
Gumtree: Puzzle 1500 elementów - RAVENSBURGER - Makaronowy Mix Puzzle 1500 elementów - RAVENSBURGER - Makaronowy Mix
Sprzedam puzzle firmy Ravensburger 1500 elementów - wzór MAKARONOWY MIX Puzzle były raz ułożone, są w idealnym stanie, ze wszystkimi elementami. Odbiór osobisty we Wrocławiu lub wysyłka Pocztą Polską ...
Zł  35,00 < 15 godz. temu
Gumtree: Automatyczne przetwarzanie informacji Zdzisław Hellwig Automatyczne przetwarzanie informacji Zdzisław Hellwig
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, redaktor naukowy Zdzisław Hellwig Automatyczne przetwarzanie informacji Wydanie drugie poprawione i uzupełnione PWE 1976, stron 520, stan bardzo ...
Zł  6,50 < 17 godz. temu
Gumtree: Formacje przysłówkowe z sufiksalnym J i K typu DZISIAJ WCZORAJ Formacje przysłówkowe z sufiksalnym J i K typu DZISIAJ WCZORAJ
Witam na mojej aukcji. Jej przedmiotem jest książka; autor Józef Bal Formacje przysłówkowe z sufiksalnym J i K typu DZISIAJ, WCZORAJ, DZISIAK, TAMOK w historii i dialektach języka polskiego ...
Zł  11,00 < 17 godz. temu
Gumtree: Literatura Polska 1918 - 1975 Dokumentacja bibliograficzna Literatura Polska 1918 - 1975 Dokumentacja bibliograficzna
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Janusz Stradecki Literatura Polska 1918 - 1975 Dokumentacja bibliograficzna 1918 - 1944 Wydanie pierwsze Wiedza Powszechna 1975, stron 192, ...
Zł  6,50 < 17 godz. temu
Gumtree: Pomiędzy historią a teorią literatury Stefania Skwarczyńska Pomiędzy historią a teorią literatury Stefania Skwarczyńska
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Stefania Skwarczyńska Pomiędzy historią a teorią literatury Wydanie pierwsze PAX 1975, stron 328, stan bardzo dobry - (skasowane pieczątki ) ...
Zł  11,00 < 19 godz. temu
Gumtree: Myśl historyczna Polskiego Oświecenia Andrzej Feliks Grabski Myśl historyczna Polskiego Oświecenia Andrzej Feliks Grabski
Witam na mojej aukcji Jej przedmiotem jest książka, autor Andrzej Feliks Grabski Myśl historyczna Polskiego Oświecenia Wydanie pierwsze PWN 1976, stron 486, stan bardzo dobry - (skasowane pieczątki, ...
Zł  11,00 < 19 godz. temu
Gumtree: KSIAZKA O ALERGIACH KSIAZKA O ALERGIACH
JAK W TEMACIE MAM KSIAZKE O ALERGIACH I JEJ LECZENIU I JAK ZYC Z ALERGIA. ZACHECAM BARDZO DO ZAKUPU, BO SIE OPLACA. KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY 504954712. ODBIOR WE WLASNYM ZAKRESIE.
Zł  40,00 < 20 godz. temu
Gumtree: Harry Potter 4książki Harry Potter 4książki
Witam serdecznie, mam do sprzedania 4części Harrego Pottera - książki leżą w szafie i się "kurzą" czytane tylko 1raz więc stan oceniam na db+ wiadomo czas zrobił swoje. Zainteresowanych proszę o ...
Zł  50,00 < 20 godz. temu
Gumtree: Sprzedam zestaw 9 książek (nr6) Sprzedam zestaw 9 książek (nr6)
Zestaw książek. Książki w stanie dobrym- jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  25,00 < 22 godz. temu
Gumtree: Sprzedam zestaw 13 książek Sprzedam zestaw 13 książek
Książki ciekawe. Książki w stanie bardzo dobrym- jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  50,00 < 22 godz. temu
Sprzedam zestaw 9 książek (nr6)
Głównie kryminały. Książki w stanie bardzo dobrym- jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  25,00 < 22 godz. temu
Gumtree: Sprzedam zestaw 12 książek Sprzedam zestaw 12 książek
Ciekawy zestaw książek- głównie kryminały. Książki w stanie bardzo dobrym- jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  40,00 < 22 godz. temu
Gumtree: Sprzedam zestaw 11 książek (nr5) Sprzedam zestaw 11 książek (nr5)
Ciekawy zestaw książek. Książki w stanie bardzo dobrym i dobrym- jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  40,00 < 23 godz. temu
Gumtree: Sprzedam zestaw 10 książek (nr4) Sprzedam zestaw 10 książek (nr4)
Zestaw 10 ciekawych książek. Książki w stanie bardzo dobrym- jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  60,00 < 23 godz. temu
Gumtree: Sprzedam komplet 10 książek (nr 3) Sprzedam komplet 10 książek (nr 3)
Książki w stanie bardzo dobrym- jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  50,00 < 23 godz. temu
Gumtree: Sprzedam komplet 7 książek Sprzedam komplet 7 książek
Książki w stanie bardzo dobrym jak na zdjęciu. Odbiór osobisty na Gaju
Zł  30,00 < 23 godz. temu
Gumtree: Sprzedam komplet 8 książek Sprzedam komplet 8 książek
Książki w stanie bardzo dobrym jak na zdjęciu. Głównie kryminały. Likwidacja domowej biblioteczki odbiór osobisty na Gaju.
Zł  40,00 < 23 godz. temu
Gumtree: Sprzedam komplet 6 książek Sprzedam komplet 6 książek
Książki jak na zdjęciu. Stan bardzo dobry. Raz czytane. Likwidacja domowej biblioteczki. Cena 30 zł. Odbiór osobisty na Gaju.
Zł  30,00 < 23 godz. temu
Gumtree: -- PIOTR MICHAŁOWSKI - album - malarstwo ilustracje -- -- PIOTR MICHAŁOWSKI - album - malarstwo ilustracje --
-- witam -- -- przedmiotem mojej oferty jest: ................ PIOTR MICHAŁOWSKI album - 312 ilustracji i 12 tablic barwnych poprzedzone portretem własnym artysty oraz wstępem Jerzego Sienkiewicza ...
Zł  20,00 24/05/2012
Gumtree: -- Furmanik - Z ZAGADNIEŃ WERSYFIKACJI POLSKIEJ - PWN -- -- Furmanik - Z ZAGADNIEŃ WERSYFIKACJI POLSKIEJ - PWN --
-- witam -- -- przedmiotem mojej oferty jest: ................ Stanisław Furmanik Z ZAGADNIEŃ WERSYFIKACJI POLSKIEJ PWN, Warszawa 1956, 318 stron, oprawa twarda płócienna stan db pożółkła, ...
Zł  20,00 24/05/2012
Gumtree: biografie BURTON SOLSKA JARACZ CALLAS ASHTON TRACY biografie BURTON SOLSKA JARACZ CALLAS ASHTON TRACY
-- witam -- -- przedmiotem mojej oferty jest 11 pozycji: ................ Lidia Kuchtówna IRENA SOLSKA biografia aktorki PIW, Warszawa 1980, 284 strony, oprawa twarda z obwolutą lakierowaną stan bdb- ...
Zł  50,00 24/05/2012
Gumtree: - Juliusz Słowacki - DZIEŁA - tomy I-XIV komplet - - Juliusz Słowacki - DZIEŁA - tomy I-XIV komplet -
-- witam -- -- przedmiotem mojej oferty jest komplet: ................ Juliusz Słowacki DZIEŁA 14 tomów (komplet) Ossolineum, Wrocław 1959, oprawy twarde płócienne stan ogólny db+ pożó łkłe, ...
Zł  119,00 24/05/2012
Gumtree: x Tischner FILOZOFIA CZŁOWIEKA DLA DUSZPASTERZY i ARTYSTÓW... x Tischner FILOZOFIA CZŁOWIEKA DLA DUSZPASTERZY i ARTYSTÓW...
witam - przedmiotem niniejszej aukcji jest: . . ks. Józef Tischner FILOZOFIA CZŁOWIEKA DLA DUSZPASTERZY I ARTYSTÓW Wydawnictwo Naukowe PAT, Kraków 1991, 130 stron, oprawa miękka stan bdb . więcej ...
Zł  13,00 24/05/2012
Gumtree: -- ks.Józef Tischner - FILOZOFIA DRAMATU - ZNAK -- -- ks.Józef Tischner - FILOZOFIA DRAMATU - ZNAK --
witam - przedmiotem niniejszej aukcji jest: . . ks. Józef Tischner FILOZOFIA DRAMATU Znak, Kraków 1998, 320 stron, oprawa twarda lakierowana stan bdb . więcej zdjęć przesyłam na życzenie. wysyłka: ...
Zł  30,00 24/05/2012
Gumtree: -- Johan Huizinga - JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA -- -- Johan Huizinga - JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA --
witam - przedmiotem niniejszej aukcji jest: . . Johan Huizinga JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA PIW, Warszawa 1996, 480 stron, oprawa twarda lakierowana stan bdb- nieznaczne ślady na oprawie . . wysyłka: list ...
Zł  60,00 24/05/2012
Gumtree: Sprzedam ksiazki Sprzedam ksiazki
Sprzedam ksiazki 50 zl za wszystkie
Zł  50,00 23/05/2012
Gumtree: Sprzedam ksiazki Sprzedam ksiazki
Sprzedam ksiazki razem za 40 zł wszystkie
Zł  40,00 23/05/2012
Gumtree: Sprzedam ksiazke Sprzedam ksiazke
Sprzedam ksiazke, stan jak nowy, nieuzywana
Zł  40,00 23/05/2012
Gumtree: Sprzedam slownik polsko-francuski Sprzedam slownik polsko-francuski
Sprzedam slownik polsko- francuski, francusko-polski za symboliczne 5 zł
Zł  5,00 23/05/2012
Gumtree: sprzedam ksiazki sprzedam ksiazki
Sprzedam ksiazki za laczna kwote 25 zl
Zł  25,00 23/05/2012
Gumtree: Sprzedam darta Sprzedam darta
Sprzedam elektronicznego nieuzywanego darta, nietrafiony prezent, zapakowany jeszcze w oryginalnym opakowaniu
Zł  50,00 23/05/2012
Gumtree: Wegetariańskie dania 101 sprawdzonych przepisów - Orlando Murrin Wegetariańskie dania 101 sprawdzonych przepisów - Orlando Murrin
Twarda okładka, stan bdb, kolorowe zdjęcie przy każdym potrawie. Przepisy na zupy, sałatki, przekąski, dania z makaronem i ryżem, dania główne, dania bezmleczne, desery. Polecam wszystkim miłośnikom ...
Zł  5,00 23/05/2012
Gumtree: To nie jest kraj dla starych ludzi - Cormac McCarthy To nie jest kraj dla starych ludzi - Cormac McCarthy
stan bdb, okładka miękka.
Zł  8,00 23/05/2012
Gumtree: Zaklinacz koni - Nicholas Evans Zaklinacz koni - Nicholas Evans
stan dobry, miękka okładka.
Zł  8,00 23/05/2012
Gumtree: STENDHAL_Dzieła Wybrane STENDHAL_Dzieła Wybrane
STENDHAL - Dzieła Wybrane Sprzedam 5 tomów Dzieła Wybrane STENDHALA wydanych przez Państwowy Instytut Wydawniczy w 1985 roku. Wstęp: Maciej Żurowski Tłumaczenie: Tadeusz Żeleński (Boy) Tom 1: O ...
proszę o kontakt 23/05/2012
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.